SSL20C-7624 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SSL20C-7624
  • Производитель
    Emerson Network Power
  • Описание
    Emerson Network Power SSL20C-7624 Cord Plug: 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Female Current - Output: 830mA Efficiency: 70% Form: Desktop (2 Prong without Cord) ID_COMPONENTS: 2598461 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Output Current: 0.83A Output Type: Fixed Output Voltage: 24V Peak Reflow Compatible (260 C): No Polarization: Positive Center Power - Output: 20W Power Rating: 20W Rohs Status: RoHS non-compliant Series: SSL20C Supply Voltage: 264VAC Terminal Type: 2 Pin IEC 320 Plug Transformer Type: Switching Voltage - Input: 90 ~ 264VAC Voltage - Output Per Connector: 24VDC